Uncategorized

Top 5 gier dla miłośników ogrodnictwa

Granie w gry pozwala pielęgnować pasje, gdy warunki pogodowe lub deficyt czasu na to nie pozwalają. Dzięki odpowiednim aplikacjom można na przykład w każdej chwili odwiedzić ulubione kasyno bez tracenia czasu na dojazd lub wybrać się mecz tenisa w śnieżny dzień. Także miłośnicy ogrodnictwa mogą pielęgnować swoją pasję w ten właśnie sposób i zająć się wirtualnymi grządkami nawet w długie jesienne wieczory. W poniższym tekście przedstawimy top 5 gier, które to ułatwią.

5. Gry inspirowane kasynem

Wśród miłośników ogrodnictwa z pewnością nie brakuje także stałych bywalców kasyn. Bardzo dobrą wiadomością jest więc fakt, że obie te pasje można połączyć bez konieczności wychodzenia z domu. Wśród szerokiej oferty aplikacji na telefony komórkowe, które inspirowane są automatami znanymi z kasyn naziemnych, nie brakuje takich, które swoje sloty opierają na naturalnych motywach. W wielu kasynach online można więc znaleźć dojrzałe jabłka i pięknie kwitnące kwiaty, które w mroźne wieczory pozwalają graczom cieszyć się wirtualnymi wygranymi oraz wspomnieniami gorącego lata, pachnącego świeżymi owocami i bukietami róż. Z tego powodu postanowiliśmy umieścić tę kategorię gier w naszym zestawieniu, pomimo tego, że nie pozwala na bezpośrednie trenowanie ogrodniczych umiejętności. W dodatku kasyna oferują także bonusy w postaci między innymi darmowych spinów. Odebrać można je bez żadnego wkładu własnego. Lista najlepszych kasyn online z darmowymi spinami znajduje się pod tym linkiem: https://lasvegas.pl/darmowe-spiny-bez-depozytu/

4. Puzzle online

Inną mniej typową opcją pielęgnowania ogrodniczej pasji są puzzle online. Na stronach internetowych bardzo łatwo można znaleźć liczne obrazki przedstawiające kwiaty, warzywa i owoce. Już samo układanie takich puzzli jest bardzo wartościową rozrywką, ponieważ poprawia pamięć i koncentrację. Można jednak z tego typu układanek wynieść o wiele więcej. Po zakończeniu każdego zadania warto powtórzyć sobie na głos, jaką roślinę przedstawia ilustracja i w jaki sposób należy ją pielęgnować. Jeśli jednak okaże się, że zadanie to jest zbyt trudne, będzie to doskonała okazja do uzupełnienia wiedzy na portalach ogrodniczych lub poprzez odpowiednią literaturę. Proste puzzle pozwolą także zarazić dzieci pasją do ogrodnictwa i przekazać im wiedzę na temat hodowania roślin i ich różnorodności. Będzie to świetny sposób na spędzenie czasu w rodzinnym gronie.

3. Terrarium: Garden Idle

Kolejna z gier w naszym zestawieniu pozwoli zrelaksować się wszystkim miłośnikom ogrodnictwa. Terrarium: Garden Idle oparta jest na niezwykle popularnym w ostatnich latach mechanizmie, który wymaga od gracza ciągłego klikania w obiekty widoczne na ekranie. W przypadku Terrarium: Garden Idle są to doniczki z tropikalnymi roślinami. W ten sposób zbiera się monety, które następnie można wydać na rozwój wirtualnego ogrodu i zakup nowych kwiatów. Chociaż na pierwszy rzut oka taki schemat może się wydawać bardzo monotonny, tego typu gry są niezwykle wciągające i pomagają odciąć się od zamartwiania się i rozmyślania o problemach. Dzięki temu miłośnicy ogrodnictwa mogą odpocząć po ciężkim dniu i cieszyć się widokiem niespotykanej w naszym klimacie roślinności.

2. Floria Virtual Garden

Pielęgnacja kwiatów bez wątpienia jest najbardziej wymagającym aspektem ogrodnictwa. Każdy gatunek ma zupełnie inne wymagania i rośnie w nieco innych warunkach. Na szczęście dla miłośników ogrodnictwa, którzy nie potrafią osiągnąć zamierzonych efektów w sadzeniu kwiatów w prawdziwym życiu, również stworzono odpowiednią grę. Jest to Floria Virtual Garden, która pozwala każdemu cieszyć się pięknymi kwiatami w niezwykle realistycznym wydaniu. Gra umożliwia jednak nie tylko troskę o nie, ale również przygotowywanie kwiatowych kompozycji i dekorowanie nimi wnętrza. Efektami rozgrywki można się pochwalić w mediach społecznościowych przy pomocy opcji tworzenia pocztówek i udostępniania ich znajomym. Samą grą naprawdę trudno się znudzić, ponieważ co chwilę odkrywa się w niej nowe ukryte obiekty i wyjątkowe gatunki roślin.

1. Gardenscapes

Ogrodnictwo to oczywiście nie tylko troska o rośliny, ale także dbanie o ogólny wygląd ogrodu. Prosta gra na telefony komórkowe Gardenscapes pozwala dać się ponieść fantazji i udekorować działkę w najbardziej szalony sposób. Opiera się ona na popularnym mechanizmie połącz trzy. Po ukończeniu każdego poziomu gracz otrzymuje monety, które może wykorzystać do odnawiania zaniedbanego ogrodu w willi głównego bohatera gry, sympatycznego Austina. W zależności od pory roku twórcy przygotowują dla graczy tematyczne eventy, w których mogą oni zdobyć sezonowe akcesoria. W ten sposób ogród może przemienić się w Krainę Świętego Mikołaja lub dom strachów. Oprócz dekorowania ogromnej przestrzeni, podczas rozgrywki można także poznać przyjaciół i rodzinę Austina i śledzić z zapartym tchem ich przygody i problemy.

Miłośnicy ogrodnictwa nie mogą narzekać na niedobór gier na telefony komórkowe związanych z ich pasją. Pośród wielu dostępnych opcji wybraliśmy dla nich pięć najlepszych gier z tej kategorii i przygotowaliśmy to zestawienie. Proponujemy im zarówno proste schematyczne gry typu idle i połącz trzy, jak i wciągający symulator hodowli kwiatów oraz puzzle i kasyna online inspirowane naturą. Mamy nadzieję, że dzięki nim będą mogli w prosty sposób dbać o swoje zainteresowania.

Back To Top