Elektronarzędzia

Innowacyjność i wysoka jakość wykonania atutami elektrycznych pilarek STIHL

oręczne pilarki elektryczne marki STIHL sprawiają, że praca tego typu pilarką w miejscach wrażliwych na hałas lub w pomieszczeniach zamkniętych nie stanowi już problemu. Te elektronarzędzia o dużej mocy cięcia są ciche, nie emitują spalin i są łatwe w obsłudze. Dodatkowe szczegóły wyposażenia, takie jak szybki napinacz łańcucha, hamulec łańcucha QuickStop Super czy zabezpieczenie przed przeciążeniem, zapewniają większy komfort obsługi i pracy. Pilarka elektryczna STIHL gwarantuje cichą i komfortową pracę bez powstawania szkodliwych spalin.
Pilarki elektryczne marki STIHL można użytkować wszędzie tam, gdzie dostępna jest energia elektryczna, charakteryzują się zróżnicowaną mocą, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie model model dostosowany do własnych potrzeb. W asortymencie można znaleźć pilarki STIHL MSE 170 C-Q i MSE190 C-Q, które doskonale się sprawdzają przy pracach wokół domu lub w ogrodzie. Natomiast do dla osób, które mają zamiar na profesjonalnie wykorzystanie elektrycznej pilarki łańcuchowej właściwym wyborem będzie model pilarki STIHL MSE 230 C-BQ.
Ponadto nowe modele pilarek wyróżniają się doskonała wydajnością, łatwym i komfortowym sposobem użycia i nowoczesnym designem.
Należy podkreślić, że najnowsze modele elektrycznych pilarek STIHL zostały zaopatrzone w nowatorskie przekładnie z metalowym uzębieniem, charakteryzują się płynnym i łagodnym rozruchem i automatycznym systemem wyłączania silnika, który chroni go przed przeciążeniem.

Jak działa pistolet natryskowy do malowania?

Zalety te decydują, że pilarki elektryczne STIHL są najlepszym wyborem do użytku w zamkniętych środowiskach, a oprócz wygody podłączenia do prostego gniazdka elektrycznego nadają się również dla tych, którzy mają potrzebę małego przycinania, być może sadu wokół domu lub przygotowanie drewna do pieca lub kominka. Aby sprostać wszystkim potrzebom, powierzchnia tnąca jest dostępna w różnych długościach, od 30 cm do 50 cm w najmocniejszych wersjach. Wyposażone są ponadto w system smarowania łańcucha Ematic, boczny napinacz łańcucha oraz szybki napinacz łańcucha i zabezpieczenie przed przeciążeniem w zależności od modelu i w standardzie.
W ofercie można znaleźć również elektryczną pilarkę łańcuchową Stihl dla profesjonalistów, mocną i odpowiednią do intensywnego użytkowania. Jej zaletą jest cicha praca i brak spalin. To nie wszystko, pilarka jest wyposażona w innowacyjny elektrodynamiczny hamulec zwalniający i w pełni elektroniczne sterowanie silnikiem. Kolejną nowością, która wchodzi w skład wyposażenia standardowego, jest łańcuch Rapid Super Comfort (RSC). hamulec łańcucha QuickStop S, który posiada funkcję automatycznego uruchamiania dla większego bezpieczeństwa użytkownika. Aby go aktywować, operator musi po prostu zwolnić tylny uchwyt.

Back To Top